Міжнародний день студентського спорту та 26-ї річниці від дня утворення Олімпійської академії України

 

     З нагоди 26 річниці створення Олімпійської академії України та Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2017 року Тернопільським обласним осередком Олімпійської академії України спільно з кафедрою фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка було організовано низку заходів, у ході яких студенти ознайомились з комплектом науково-методичної та популярної літератури на олімпійську тематику. Змістове наповнення, яскравість та високоякісний друк олімпійської літератури приємно вразили майбутніх педагогів.

     У цей самий день з метою сприяння популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя, викладачами кафедри фізичного виховання проведено майстер-класи з бадмінтону та гри фрізбі (літаючий диск).

     До майстер класу з фрізбі приєднався декан факультету педагогіки і психології, професор В.М. Чайка, який привітав студентів з Міжнародним днем студентського спорту, побажав їм міцного здоров’я та спортивних звитяг.

2-min

3-min

4-min

5-min