Участь Дениса Бєлокурова у 12-й Міжнародній сесії для викладачів та представників інститутів фізичного виховання Міжнародної олімпійської академії

   25 травня-1 червня 2017 року у м. Олімпія (Греція) відбулась 12-та Міжнародна сесія для викладачів та представників інститутів фізичного виховання. Організатором сесії виступила Міжнародна олімпійська академія.

   Наукова програма сесії мала свої пріоритети, отже, головним науково-практичним напрямом цієї сесії було «Ефективне керівництво в олімпійському спорті». В роботі сесії взяли участь більш ніж 80 науковців з усіх континентів світу: Греції, Білорусі, Польщі, України, Германії, США, Нової Зеландії, Австралії, Канади, Бразилії тощо. Організаційними формами сесії були лекційні доповіді та групові дискусії. Так, взагалі було представлено більш ніж 30 доповідей.

   Від Олімпійської академії України в сесії взяв участь молодший науковий співробітник лабораторії «Олімпійська освіта» НДІ НУФВСУ Бєлокуров Д. В. Одним з головних завдань сесії було створення більш щільного зв'язку між наукою і практикою, впровадження експериментальних досягнень у практичну діяльність. Сесія традиційно пройшла у дружній атмосфері співпраці, кожен учасник отримав нову сучасну інформацію. Сесія сприяла виникненню нових наукових ідей і підходів до організації ефективного керівництва в олімпійському спорті та розвитку Олімпійської освіти в світі.

денис

денис 1

денис 2

денис 3