Збереження здоров’я спортсменів

 Сучасний спорт важко уявити без медико-біологічного супроводу. Провідну роль у реалізації цього напряму відіграє Медична комісія МОК, у Кодексі якої порушено питання та визначено правила, що стосуються медичної практики в галузі спорту та охорони прав і здоров'я спортсменів.

 

zo_01.jpg Президент МОК Жак Рогге, професор М. М. Булатова
та професор В. М. Левенець

 

  Враховуючи позицію світової спортивної спільноти та актуальність проблем спортивної медицини Олімпійська академія України активно працює над реалізацією зазначеного напряму в країні. У співпраці з Медичною комісією НОК України, Центром спортивної травматології НУФВСУ, лабораторіями науково-дослідних інститутів Олімпійською академією України розробляються рекомендації відносно збереження здоров'я спортсменів, здійснюється підготовка та видання спеціальної літератури з медико-біологічних основ спорту, проводяться конгреси, конференції, семінари та круглі столи з проблем спортивної медицини.

 

zo_02.jpg Урочисте відкриття Міжнародної конференції "Сучасні проблеми і шляхи розвитку спортивної медицини", Київ, 2009 р.

 

Починаючи з 2003 р. за підтримки Олімпійської академії України регулярно видається вітчизняний науково-теоретичний журнал "Спортивная медицина". Мета журналу — дати можливість фахівцям отримати інформацію про досягнення в галузі спортивної медицини і суміжних  спеціальностей, сприяти збереженню здоров'я спортсменів і підвищенню їхніх результатів.

 

zo_03.jpg Журнал "Спортивна медицина" видається з 2003 р.