Досвід ветеранів на службі олімпійської освіти

  Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2006 року № 1594 "Про затвердження Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007—2011 роки" визначено статус ветеранського руху як складової сфери фізичної культури і спорту.
  Одним із важливих напрямів діяльності Олімпійської академії України є робота, спрямована на підтримку і подальший розвиток ветеранського руху — значного потенціалу ветеранів-фахівців, які активно сприяють розвитку фізичної культури і спорту, олімпійського руху, пропаганді здорового способу життя та творчого довголіття, а також, які передають свій великий досвід молодому поколінню.

f18

 

 

Бака Михайло Макаравич, член Виконкому Олімпійської академії України (1991—2007 рр.), голова Ради ветеранів фізичної культури і спорту України (1991—2007 рр.) 

 

 

  Значний внесок у консолідацію діяльності Олімпійської академії України та інших організацій з питань ветеранського руху вніс Бака М. М. — член Виконкому академії, — який тривалий час очолював Раду ветеранів фізичної культури і спорту України.
  Ветерани фізичної культури і спорту, серед яких багато олімпійських чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, бажані гості на Олімпійських уроках у навчальних закладах, заходах в рамках Олімпійського тижня, Олімпійського дня та інших заходів, ініційованих НОК України та Олімпійською академією України.
  Олімпійська академія проводить велику пошукову роботу із залученням ветеранів спорту з метою увіковічення історичного шляху українського спорту та його активних учасників — спортсменів і тренерів. Видання "Олімпійське сузір'я України. Атлети" та "Олімпійське сузір'я України. Тренери" — данина поваги та вшанування атлетів і тренерів, які у різні роки прославляли нашу Батьківщину на найвищому спортивному форумі — Олімпійських іграх.
  Організація і проведення спортивних заходів для спортсменів-ветеранів, вшанування ветеранів олімпійського руху України — пріоритетна складова діяльності Олімпійської академії України.

 

f19

 

 

Олімпійська чемпіонка Лариса Латиніна — почесна гостя Олімпійської академії України 

 

 

 

f20   Ветерани фізичної культури і спорту — почесні гості Всеукраїнського олімпійського уроку, Київ, 2010 р.

 

f21   Президент ОАУ М. М. Булатова вручає диплом почесного члена Олімпійської академії України ветерану спортивного руху України В. В. Кулику

 

f22 Ветерани фізичної культури і спорт

 

f23   Книга "Олімпійське сузір'я України. Атлети", 2010 р.
Книга "Олімпійське сузір'я України.Тренери", 2011 р.